Arka Sıradakiler Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sıradakiler Fan Club

Arka Sıradakiler Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sibel'in Ailesi Görmek İstiyoruz..

YazarMesaj
_iReM_
Moderatör
Moderatör
_iReM_

Sevdiğin Kişi : Sibel'in Ailesi Görmek İstiyoruz.. Gamze10c34b4
ruh haLin : Sibel'in Ailesi Görmek İstiyoruz.. 63057160uh4

Sibel'in Ailesi Görmek İstiyoruz.. Empty
MesajKonu: Sibel'in Ailesi Görmek İstiyoruz..   Sibel'in Ailesi Görmek İstiyoruz.. Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 10:23 am

Evet başında beri Rahtısız Olduğum bir konu var Bu kızın ailesi yok.

Bizlere güya bu kadın kızın bırakıp gitmiş ilglenmeyen sorumusuz bir anne gibi gösterildi bu vurgulandı..

Ama Baktı ki bu bölüm aslında kız ile ilgleniyor birde ilglenen Anne konumuna gecti.. ne kadar saçma o zaman biz Annesini bir Ailesin görmek istiyoruz... bu kadar sevilen bir karekterini bu kadar eksik şeyleri açıkcası beni çok rahtsız ediyor... bir izliyici olarak... rahtsız olan bir çok kişide var görüyorum..

Dizi başında beri Oktay büşra( o çıktı) Gamze ,Eda ve ibonu Ailesin Gördük. bir ara Özge'nin ailesi ve Yadigar'ın babası gözüktü o kadar..

Sibel'e Anne yaratmak bir Aile yaratmak o kadar zor olmamalı herhalde..

Bu konuya bir el atılsın... Artık Ailesin görmek İSTİYORUZ... öyle telefonda Olmaz görmek istiyoruz dedik telefon çıktı...pirat

Bu konuda Senarist Yelda hanımda tut Birol beye kadar meali atıyorum ha Ne kadar dikkate alırlar bilemem ama bu kadar tepkiye karşlıksız kalmazlar diye düşünüyorum ....

Sibel'in Ailesi Görmek İstiyoruz..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-